Ga naar de hoofdinhoud

Leestijd: 2 min

Subsidie natuur- en milieueducatie aanvragen

U kunt subsidie bij de gemeente aanvragen voor initiatieven op het gebied van natuur- en milieueducatie.

U kunt nu geen subsidie aanvragen.

Voor wie is het

  • natuureducatieve en milieueducatieve (NME) organisaties
  • particuliere kinderboerderijen
  • vogelopvang

U kunt de subsidie bijvoorbeeld gebruiken voor lessen over natuur en milieu in de buitenlucht. Of voor een excursie naar een natuurgebied.

Voorwaarden

Hoogte subsidie

  • NME-organisaties: maximaal € 30.000
  • particuliere kinderboerderijen: maximaal € 12.000
  • vogelopvangcentra: maximaal € 10.000 

De hoogte van de subsidie hangt af van hoeveel uw plan bijdraagt aan de doelen van het gemeentelijke beleid. 

Hoelang duurt het

  • Na uw aanvraag ontvangt u direct een bevestiging per e-mail. In deze e-mail staat uw dossiernummer.
  • Binnen 8 weken hoort u of u de subsidie krijgt. Als de gemeente meer tijd nodig heeft om te beslissen, kan het 20 weken duren.
  • Als de gemeente uw aanvraag goedkeurt, ontvangt u een besluit met het bedrag dat u krijgt en de voorwaarden. In het besluit staat of u nog een verantwoording. Link opent een externe pagina in een nieuw browsertabblad. (vaststelling) moet inleveren.
  • Bent u het niet eens met het besluit? Dan kunt u bezwaar maken.

Contact

Hebt u vragen? Vul uw gegevens in en u wordt teruggebeld.

Let op: als u geen e-mailadres invult, krijgt u geen ontvangstbevestiging.