Voor toeristen die in Hoek van Holland willen overnachten is er een gezellige familiecamping. Daarnaast is er het recreatieoord, de 'houten kampeerstad aan zee', met zo'n 900 recreatiewoningen.
Luchtdagen
Alleen op de luchtdagen mag u overdag het terrein op om het recreatiehuisje of stacaravan door te luchten. Nachtverblijf is niet toegestaan. Een luchtdag is geen klusdag! Er mag echt alleen worden doorgelucht. Omdat het water afgesloten moet blijven, kunt u ook niet naar de wc. Het sanitairgebouw en de receptie zijn vanwege coronamaatregelen gesloten.
De eerstvolgende luchtdagen zijn op:
- zaterdag 26 november en zondag 27 november 2022
- zaterdag 7 januari en zondag 8 januari 2023
- zaterdag 4 februari en zondag 5 februari 2023
Receptie
Vanaf 1 maart tot 31 oktober is de receptie zeven dagen per week open. De openingstijden van de receptie zijn:
Op de maandag tussen 9.45 en 11.15 vindt ons teamoverleg plaats. Dit is het enig moment waarop de receptie niet geopend is en dit is om u daarna nog beter van dienst te kunnen zijn.
Het komende seizoen wordt gewerkt met veelal oude bekenden, aangevuld met nieuwe collega’s. Het duurt altijd even voordat nieuwe collega’s volledig ingewerkt zijn. Uw begrip, geduld en medewerking helpen hen altijd een handje mee. Aan het hoofd van onze receptie staat collega Sylvia van Beek, samen met haar team zal zij u ook dit jaar weer gastvrij, enthousiast en klantgericht verwelkomen.
Iets regelen?
Wilt u een campingplaats reserveren, de voorwaarden of tarieven bekijken, iets regelen voor uw woning op het recreatieoord of uw klacht of idee met ons delen? Dat kan makkelijk online via onderstaande knoppen.