Nevenfuncties wijkraadsleden
Gepubliceerd op: 11-04-2022
Geprint op: 26-09-2022
https://www.rotterdam.nl/bestuur-organisatie/nevenfuncties-wijkraadsleden/
Ga naar de hoofdinhoud

De leden van de wijkraden zijn gekozen, benoemd en geïnstalleerd. Eén van de vereisten voor de geïnstalleerde leden is het openbaar maken van nevenfuncties. Dit zijn de activiteiten die deze personen doen naast het werk voor de wijkraad.

Alle leden hebben hun activiteiten (schriftelijk) doorgegeven. De secretaris van de wijkraad heeft de taak om een voor iedereen toegankelijk register van alle functies van de leden bij te houden.

Onderstaande overzichten zijn gebaseerd op de opgaven gedaan door betrokkenen bij het aanvaarden van hun functie in de raadsperiode 2022-2026 en aangevuld met later ontvangen gegevens.

Wijkraadslid Nevenfunctie
I. (Ismail) Adsalmis Logistiek medewerker Erasmus MC
L. (Lahoucine) Amrins Street League trainer Feyenoord Rotterdam
Trainer Rotterdam Atletiek
Trainer Exelsior Rotterdam
Postbezorger Post NL
R.C.J. (Ruben) Arnhem Docent, onderwijsontwikkelaar Zadkine Business College
Zelfstandig ondernemer Ruben | Enterprises
AR-lid Huurdersraad Vestia
S. (Sultan) Bağlikol-Korkut Stafassistent kwaliteit Erasmus MC
M.A. (Awais) Hassan Manager Procurement Coolblue B.V.
R.U. (Ramazan) Kiliç Geen
M.V. (Mariella) Waterberg Verzorgende IG/MZ Pieter van Fooreest
Verzorgende IG/MZ Mariella’s Dream
Wijkraadslid Nevenfunctie
I.N. (Ingeborg) Absil-van de Kieft Manager veiligheid industrie, Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
N.G. (Klaas) van der Burg Directeur Allfinz BV
Bestuurslid Stichting Dam
B.C. (Barend) van de Donk Atletiektrainer PAC Rotterdam
A.G. (Amara) van der Elst Spoken word artiest
B.N. (Boris) Pulskens Freelance adviseur onderwijs, De Ecosoof
N. (Nahom) Tsehaie Credit Risk Modelling, ABN Amro
Evenementorganisator, Hunna
B. (Benjamin) Veenema Business analist, Caldic BV
Wijkraadslid Nevenfunctie
M.H.I. (Marte) Buijsen Geen
L.C.C.M. (Lideke) Detmers Administratief medewerker, Laurentius Stichting
Fotograaf, Lideke Detmers Fotografie
K.E. (Karin) Padmos Voorzitter stichting GroenNoord
Zelfbeheer Het Bijenlint van Hof
R.J. (Reidar) Plokker Zelfstandig ondernemer
J.E.F. (Job) Rood Lerarenopleider Wiskunde, Hogeschool Rotterdam
Voorzitter Stichting LARP Weerklank
Douwer, Rotterdamse Douwers
A.J. (Annika) Schippers Directiesecretaresse (tijdelijk) Albeda Zorgcollege
Fietstourgids Rotterdam (zzp)
R.P. (Ryan) Vos Politiek medewerker PvdA Rotterdam
Ambassadeur Stichting Jarige Job
Wijkraadslid Nevenfunctie
R. (Resul) Avci Product Owner, Ministerie van Financiën/Douane

A. (Aad) Broer
Locatiemanager DPG Distributie
Voorzitter Burgers voor Beverwaard
Eigenaar/Kapper/visagist Fashionkappers
M. (Marja) van Heijzen-Berghout Geen
A.D. (Ash) Mathura Media productie (ZZP) Flamboyant Media
Consultant ICT, Informatie Architect (ZZP)
Secretaris bestuur StichtingSanatan Dharm Mahasabha nl
D.L. (Leonard) Pavion Docent voortgezet onderwijs (ZZP)
E.J. (Engracia) Vliet Mantelverzorger
Vrijwilliger en activiteitenbegeleider Focus, buurthuis
L. (Latoya) van IJzerdoorn Geen
Wijkraadslid Nevenfunctie
N. (Nassira) Abraymi Jurist bezwaar en beroep, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
J.(Jerry) van Dorp Beleidsadviseur Leefbaar Rotterdam
P.J. (Petra) Franken Bestuurslid Feijenoord in Actie
Sociaal Beheer De kleine Villa
I.M. (Iloisa) Gomes Shiftmanager McDonald’s Nederland
Vrijwilliger Het Trefpunt
M. (Mimoun) Kasmi Medewerker Toegang Jeugd, BAR organisatie
M. (Marco) van Lent Administratie, boekhouding (ZZP)
Bestuurslid Sv Atomium ‘61
Bestuurslid Sv De Driehoek
Penningmeester Huurdersvereninging Feyenoord
T. (Tuncay) Tekin Customer succes manager ISSO
Wijkraadslid Nevenfunctie
Z.M.H. (Zeneguy) Gambier Life coaching en business mentor
Marketing en communicatie stratigist bij ZMHsolutions
S.M. (Sara) Hakkenberg Voorzitter bestuur VVE Ganzekop
Lid werkgroep Schoon en mooi Botu
Redactie en uitvoering de Bosbode Wijkkrant Bospolder
Initiatiegroep Bospolderplein
Lid BoTu 21 adviesraad
K.H. (Kemal) Kuzu ICT professional bij Kwintes
B.T.H.M. (Ineke) Palm Delfshaven helpt
Armoedeplatform Delfshaven
Adviescommisie Deltaport Donatiefonds
M.E.M. (Marlies) van der Poel Assistent leidinggevende Kinderdam
T. (Tessa) Roosenstein Geen
H.C. (Rini) Vermeulen-Vermaat Activiteitenplanner Minoes
Wijkraadslid Nevenfunctie
K. (Karima) Akkouh Herstelbehandelaar Fonteynenburg
S. (Sam) Niehorster Geen
L. (Léon) Vermeulen Eigenaar Dream Flowers
Eigenaar Flora Vitadvies
Communicatie manager Hora BV
Vrijwilliger accreditatie WPFG 2022
G.C.M. (Gemma) Verstralen Geen
V.A. (Victor) Visser Bestuurslid Secure Logistics
C.K. (Kanja) Waithira Oprichter stichting NDMHP
Organisatie adviseur ZZP
Wijkraadslid Nevenfunctie
J.M. (Fien) van den Assem CoTeacher
L. (Leon) Houtzager Marketing automation specialist Randstad Groep NL
Secretaris COC Rotterdam
M.J. (Marco) Kole Adviseur Planet Hope
Bestuurslid VvE Schielandtoren
Eigenaar Celesta Consulting
Mede-eigenaar Roomer
E.M. (Edson) Olf Senior Adviseer Wundershift B.V,
Juridisch Adviseur Spijkert Juridisch Advies (onderneming niet in gebruik)
S.L. (Loes) Rojer Data Scientist Koninklijke KPN
Lid Rotterdamse Vrouwelijke Beleggingsvereniging De Stockings
Lid D66 Rotterdam
S. (Sandra) de Vries Eigenaar consultant expert Pulsaqua
Gastonderzoeker TU Delft
R.D. (Renske) Wienen Opleidingscoördinator bij de Partij van de Arbeid (PvdA)
Bestuurslid bij PvdA Rotterdam
Activist en woordvoerder bij Extinction Rebellion
Coördinator diversiteitsnetwerk bij PvdA Rotterdam
Trainer en fondsenwerver bij Queer Gym
Wijkraadslid Nevenfunctie
R.C. (Ron) Buitelaar Oproepkracht Studio Haircare
D.M. (Doortje) Cooiman Jeugdtrainer Atletiek PAC
M. (Martijn) Heikoop Stagiair bij prestatie010
R. (Rafael) Krijgsman Architect Bogaerds Architecten
Voorzitter Stichting lab 010
Hardlooptrainer Crooswijk Runners
O.A. (Olga) Sterenshis

Voorzitter vh bestuur COVOR
Bestuurslid / redactielid De Crooswijker
Programmamanager Blinibioscoop
Regio-Ambassadeur Kinderzwerfboek

M.M. (Marije) van der Waal Senior Medewerker Financieel-economische zaken Ministerie van Algemene Zaken
A. (Andrew) Wallace

Kerkvoogd voor St. Mary's Anglican & Episcopal Church
Lid van Werk groep Voorzieningen & Recreatie, Crooswijk

Wijkraadslid Nevenfunctie
L.C. (Lisanne) Blaak Adjunct-directeur RVKO
A.G. (Alvin) van Dijk CoCon buurtbemiddeling
D.R.M.M. (Maudien) Fecunda Voorzitter en hulpverlener E Man Pa Yunda
Bestuurslid Wiffel Waffel
J.A.M. (Jan) Hartman Voorzitter VvE Hoofdsplitsing Lloydpier
Voorzitter VvE Parkeergarage Lloydpier
Voorzitter VvE Bonaventura Lloydpier
R. (Renske) van der Heide Business Representative bij Topdesk
F.M. (Fabian) Poortvliet Bediening Bar Bij Belgisch Biercafe Boudewijn
A. (Ahmet) Taner Uitkeringsdeskundige ww bij UWV
Wijkraadslid Nevenfunctie
P.J.R.M. (Paul) Claessens ZZP’er bouw
Penningsmeester Speeltuin Weena
Voorzitter Stichting Aktiegroep Het Oude Westen
E. (Betty) Hiwat Vrijwilliger WMO Radar
Voorzitter Stichting Ruwe Diamant
A.A. (Amina) Hussen Voorzitter De Krachtvrouwen
A.D. (Annedebora) van Kooij Adviseur Pedd & Van Kooij
Vrijwilliger schaapherder Schapenclub Dakpark en vrijwilligerscoördinator
Beleidsadviseur (in opdracht van Pedd & Van Kooij) Stichting Federatie Huurder
M. (Marjolijn) Masselink Ondernemer City Safari
Voorzitter Stichting Voordekunst
Voorzitter Rotterdamse Dakendagen
ZZP’er Waterkracht
J.R. (Jim) Pedd Beleidsmedeweker Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Freelance adviseur Pedd & van Kooij
Vrijwillig schaapsherder Schapenclub Dakpark
H.C. (Hendrik) van Schaik Marktkoopman
Wijkraadslid Nevenfunctie
F.Z. (Fatima) Afquir Schoonmaak/Catering als zelfstandig ondernemer
S. (Samet) Alici Docent Economie VO bij Lentiz Life College
J.P. (Jan-Philip) van Mourik Docent
T.A.G. (Theo) Peeterman Docent bij Hogeschool Rotterdam
Steunfractielid bij WSHD
W. (Willem) van Randwijk Gastheer bij LantarenVenster
D.M.H. (Desiree) Scheid Journalist/Tekstschrijver als ZZP’er
Stagiaire PO + Student bij Thomas More Hogeschool
Coördinator VoorleesExpress bij Stichting VoorleesExpress
T.P. (Thomas) Verhoeven Productowner bij Royal HaskoningDHV
Secretaris bij VVE Prins Hendrikstraat 2-6C
Wijkraadslid Nevenfunctie
A. (Aysel) Ağirbaş Buurtmoeder Coördinator bij Huiskamer Slaghekbuurt
E.R. (Ed) Arnold Senior planner bij Lensveld Transport Vlaardingen
Veiligheidsadviseur Gevaarlijke Stoffen bij Lensveld Transport Vlaardingen
Web Design bij WebDesignArnold
J.J. (Jup) de Heer ZZP’er bij Wijde Blik Producties
Directeur bij Stichting Vizioen (slapend)
Coach bij Stichting Lieff
Adviseur bij Stichting FKZ
Mantelzorger
Ö. (Ömer) Kaya Student bij Universiteit Leiden
Desk Accountmanager bij Allianz Nederland Groep N.V.
A. (Ahmet) Metin Dedicated Teamleider bij G4S Aviation Security
Lid Ondernemingsraad bij G4S Aviation Security
FNV Kaderlid bij FNV Schiphol
D. (Davud) Oğur Persoonlijke Begeleider als ZZP’er
G.J.L.M. (George) Verhaegen Voorzitter bij Vereniging Feijenoord in Actie
Voorzitter bij HV Feijenoord
Lid bij Klantenraad Woonstad
Wijkraadslid Nevenfunctie
K.I. (Kinara) Bahadoer Geen
M.E. (Ria) Bronsgeest-Winnemuller

Individueel thuisondersteuner Aafje
Vrijwilliger Thuiszorg voor Dieren

A.A. (Annie) van Hemert- van Vuuren Geen
B.D. (Bradley) van der Hoeven Beleidsontwikkelaar Gemeente Hendrik Ido Ambacht
Raad van Advies JOVD Rijnmond
Voorzitter ondernemingsraad Gemeente Hendrik Ido Ambacht
E.C. (Carlo) Roseval Geen
Y. (Yasin) Șahinci Prijsanalist DHL
N. (Nicolette) van Velden-Smit Yogadocent (ZZP)
Lijn coördinator HC Leonidas
J. (Johan) Verbeek Fractieondersteuner, burgerlid Waterschap Hollandse Delta
Schipper Rondvaartboten De Tenders
Pro deo fotograaf
L. (Luuk) Wilson Hoofd financiën NFI, Ministerie Justitie & Veiligheid
Bestuurslid Vereniging Leefbaar Rotterdam
Wijkraadslid Nevenfunctie
J.H.G. (Jo) Dohmen Elektromonteur Ato-elektro
Voorzitter Huiskamer 2.0 Heijplaat
Bestuurslid Regionale Bewonersraad Woonbron (RBRW)
S. (Steve) Ekel Projectleider Hogeschool Rotterdam
J. (Jeffrey) Kuis Teammanager Omgevingsdienst Haaglanden
M. (Mariska) van Oostveen Secretaris Regionale Bewonersraad Woonbron (RBRW)
L.J.A. (Lysandra) Thomas Student Inholland
Vrijwilliger redactie Heijplaatpost
Wijkraadslid Nevenfunctie
R.G. (Rob) Beek Voorzitter Raad van Toezicht Openbare scholengroep Vlaardingen Schiedam
(OSVS)
Lid Raad van Toezicht Protestants Christelijk Onderwijs Hillegersberg-Schiebroek (PCOHS)
Lid Raad van Toezicht De Groeiling voor Katholiek en Interconfessioneel Primair Onderwijs
Voorzitter Raad van Toezicht Thuis op Straat (TOS)
Penningmeester Speeltuin De Torteltuin
Voorzitter Bewonersvereniging Het Schiereiland
Secretaris Stichting tot Behoud van Kern en Plassen Hillegersberg
Lidmaatschap diverse activiteiten Partij van de Arbeid
Lidmaatschap diverse activiteiten Ridderorde van het Heilig Graf van Jeruzalem (ROHG)
Zelfstandige, Beek Advies
R.E. (Rolien) Beijers Innovation & Brand Consultant KPN
A.C. (Anoeska) Bulthuis Stagiair LMC VO / Winkelmedewerker Bruna
C.A. (Caroline) Engels Financieel adviseur RMM Alkemadebeheer BV
Secretaris St Liberaal fonds Rotterdam
J. (Jaco) de Hoog Adviseur J. de Hoog Advies en uitvoering
Bestuurslid ProRegetta
Voorzitter Uitdeelpunt Schiebroek
E.M. (Erik) van der Korft Zelfstandig musicus
Buitengewoon Ambtenaar Burgerlijke Stand Gemeente Rotterdam
Student Universiteit van Amsterdam
Voorzitter afdelingsbestuur Groen Links Gemeente Lansingerland
M. (James) Wang Eigenaar De Nieuwe Chinese Muur
Eigenaar Visa2China
Adviseur Landelijke Federatie van Chinese organisaties in NL
Wijkraadslid Nevenfunctie
Deniz Çatıkkaş Maatschappelijk werker Jeugdbescherming Rotterdam
A. (Adnan) Erdoğan Douane-expediteur C. Steinweg
A.R. (Atilla) Gürtuna ICT-medewerker GoVolt
M. (Marijn) Prins Secretaris STUUR
B. (Bilal) Saidi Bestuurslid NPRZ
L. (Leonieke) Schouwenburg Adviseur projectleider Stichting Inclusia
Secretaris bestuur BIJ1
Penningmeester bestuur Tweede kamer fractie BIJ1
S.N. (Sharmine) Tweeboom Gastvrouw Stichting Kunst=Zinnig
Wijkraadslid Nevenfunctie
A.M. (Ton) van Anraad Kaderlid FNV
A.M.C. (Ann) van den Berg Vrijwilliger VVE strandweg
Vrijwilliger Voetbalclub
Vrijwilliger zwembad Hoek van Holland
M. (Martijn) Blankers Werkvoorbereider VORM
J.C.T. (Jacco) van Dam Salarisadministrateur Leger des Heils
I. (Indy) van 't Hoft Geen
J.M. (Anneke) van der Meijs - Smeins QUM Koninklijke Paardekooper
H.K.W. (Henk) Schulp Medewerker catering Broodjeszaak Schellenboom
E.T. (Tessa) Sterrenberg Voorlichter, coach, trainer schuldhulpverlening Gemeente Westland
P. (Pieter) Stok Directeur & eigenaar De Textielreus
M. (Michel) Timmerman Procesoperator Covesiro
H.M.H. (Ineke) Vos - Benne Receptioniste RENEWI
Wijkraadslid Nevenfunctie
R.A.W (Ron) Brekelmans Servicemonteur Energiewacht
Bestuurslid Bewonersbelangen
Bestuurslid Vogelhulp.nl
M.T (Marita) Cyrus Zorgmedewerker / mantelzorger
M (Marijke) Fontijn Zzp-ers en vormgever Druktemakers
Voorzitter Stichting Villa Vonk
M.A.A (Miranda) den Hertog - de Jager ZZP-ers instructeur EHBO / reanimatie
C. (Cornelis) van Hulst Geen
P. (Patricia) Keijzer- van der Heijde Verpleegkundige Spijkenisse Medisch Centrum
Bestuurslid koor That's it
R.J. (Runell) Martes Jongerenwerker stichting JOZ
B. (Barry) Mellegers Eigenaar Mellegers Solutions
Bestuurder Ons Hoogvliet
E. (Edwin) Smid Eigenaar en medewerker Uitvaartzorg Hoogvliet
Ambassadeur Stichting Rolf
Lid 4-5 mei comité
Voorzitter werkgroep intocht Sint Nicolaas
R.R (Robert) Storm Bouwkundig projectmanager
Mantelzorger
Lid / vrijwilliger Buurt bestuurt
Vrijwilliger algemeen voor Hoogvliet
Wijkraadslid Nevenfunctie
A.V.M.R. (Amaya) Arnhem Vrijwilliger bij Stichting Platform Katendrecht
Verkoopmedewerker bij Kruidvat
Uitzendkracht bij STAFFYOU
K.L.K.L. (Kim) Chieuw PABO Stagiair Groep 7 bij OBS de Toermalijn
Medewerker Bediening/Gastvrouw bij Westcord Hotels (SS Rotterdam)
J.T. (Jeroen) Jacobs Beleidsmedewerker bij Ministerie van Buitenlandse Zaken
T. (Theo) Kop FIOD Schiphol bij Ministerie van Financiën
Bestuurslid bij VVE New Orleans
J. (Hanna) de Koning Bestuurslid Publiciteit bij Toonkunst Rotterdam
Bestuurslid bij Vereniging Kaapse Koppen
Voorzitter Werkgroep GroenLinks Plus Rotterdam bij GroenLinks Rotterdam
L.J. (Leontine) Vreeke Sales Manager IT bij IT Partner
Bestuurslid bij Lovingday.nl
Bestuurslid bij Voxcraft
Ambassadeur bij Natural Hair Club
Ambassadeur bij RoffaBop
Freelancer/ZZP’er bij Facets
Wijkraadslid Nevenfunctie
B. (Bibi) Box Locatiemanager Mom in Balance
J.J. (Jos) van Veen Beheerder Huis van de Wijk
President Lions Club Rijnmond
Penningmeester VVE Reinwaterkelder
Lid Bewonersplatform DWL de Esch
K.S. (Kim) den Daas Bestuurslid communicatie D66
Lid evaluatiecommissie GR 2022
F.L.A. (Friso) van Gruijthuijsen Voorzitter Faculteitsraad Erasmus Universiteit
Secretaris democratie economie JOVD
Internationaal secretariaat JOVD
Teaching Assistent Erasmus Universiteit
E. (Eveline) Been

Juridisch beleidsadviseur Bestuursrecht Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard

J.J.F. (Joey) Engelen Adviseur Leefomgeving Arcadis BV
Bestuurslid Lusthofkwartier
J.W. (John) van Assendelft Geen
E.T. (Liesbeth) van Herk Directeur compliance bij 2 vermogensbeheerbedrijven
Penningmeester stichting stem zonder gezicht
Penningmeester stichting ultraum
L.A. (Rens) van Overdam Zelfstandig Ondernemer Organisatieadviseur, Coach, Interim Manager
Business Manager Public Cigar Box (freelance)
Wijkraadslid Nevenfunctie
M.N. (Miki) Autar Supply planner Coolblue
M.C. (Mats) Bergman-de Zwart  Basisschooldocent Montessorischool De Korf
Secretaris, bestuur COC NL
Voorzitter huurdersvereniging Alexander
Voorzitter huurdersvereniging Ommoord
Docent basisonderwijs De Korf/BOOR
Coördinator werkgroep inclusie en diversiteit PvdA
H. (Henk) Kasbergen Verpleegkundig specialist Gezondheidscentrum Lange Hille
Voorzitter NTV Kralingseveer
Linking pin Krachtige basis
Lid OR
I. (Ilse) van der Meer Manager T&T Retail BV
Mede-eigenaar Rick Sandee Riooltechniek
G.F.J. (Gerben) van Santen Geen
A. (Aad) Siebel Gepensioneerd, geen
L. (Linda) van Tienen-Korner Schoolmaatschappelijk werker Mee
Wijkraadslid Nevenfunctie
H.M. (Ron) Davids Gepensioneerd, geen
J.E. (Janine) Kallenbach-Heinen Trainer Persoonlijke Vaardigheden/Persoonlijk Vaardiger
Voorzitter Raad van Toezicht Kind en Onderwijs
Bestuurslid PR & Communicatie IHBV
Jeugdcommissie tennis TV Ommoord
A. (Ary) Polhuis Gepensioneerd
Penningmeester In de Waagschaal
Penningsmeester Stichting Karl Barth
Lid Raad van Toezicht Stichting Kids
J.C. (Jan-Willem) Prakke Oprichter Legal Manager
Raad van Advies Universiteit Leiden
Lid American Chamber of Commerce in NL
A.M.J.M. (Annemoon) Wanders Financieel adviseur Ministerie van Financiën
P. (Paul) Whitehouse Scientific Affairs director Upfield
Penningsmeester Scouting Johan v.d. Veecken
Voorzitter ISO TC34/WG26 Plant Based Foods
Penningsmeester D`66 Rotterdam
Management Equity Plan Upfield
J.D. (Jan-Dirk) Wildeboer Toezichthouder speeltuin Gro-up/Buurtwerk
Vrijwilliger speeltuin Pietje Bell
Wijkraadslid Nevenfunctie
R. (Rand) Alrajab Winkelmedewerker Hornbach
A. (Albert) Elzinga Directeur PricewaterhouseCoopers
Lid Commissie bestuur en beheer Samenwerkingsgemeente Rotterdam Zuid
S.I. (Simone) van der Hoofd Studentendecaan Hogeschool Rotterdam
C.S. (Cary) Lindeborg Bestuurslid St Wijkalliantie IJsselmonde
J. (Jerry) Lussenburg Customer Service Specialist Randstad/UZB/GGD
O.V. (Orsine) Muntslag Geen
M.L. (Maartje) Swart Freelance schrijver (ZZP)
Bestuurslid Water Natuurlijk
Wijkraadslid Nevenfunctie
E.D. (Erica) van Engel Senior staf en programmamananger strategie bij Buurtwerk
N.A. (Nikolas) Kühn Buurttuin oud-Mathenesse
Werkgroep Groen oud-Mathenesse
Biomedical sciences bij Erasmus MC
Benjamin Sabotinov Buurttuin oud-Mathenesse
ZZP-er Wmo Radar
O.I. (Oksana) Savchuk Buurttuin oud-Mathenesse
Contract Wmo Radar Charlois
E. (Eunike) Ulmasembun Agrarisch medewerker Perflexxion
Ondernemer Mijn Amor
B.J. (Wouter) Zuidema Klusbedrijf Firma Reino-klus
Wijkraadslid Nevenfunctie
F. (Fatmagatoen) Bhageloe Buurtkok Zorgvrijstaat
Buurtkok Vrijwilligerswerk
Mantelzorg in de wijk
J.T. (Jennifer) Blackman Bestuurder Stichting Jij en Ik (niet actief)
L. (Leo) van der Burg Geen
E. (Emma) Daanen Strategiemaker bij Strategiemaker
D.S.C. (Dolores) Hart Secretaris Refcentrum Wimasanga
Secretaris Zangkoor Subesa
Radio-omroepster Wam
Mantelzorger
ZZP Catering/Zorg DDyammie
Raad van Toezicht TD Zorg
Y. (Yigit) Işlak Begeleider Wiskunde Tevo-Studiebegeleiding
Lid Raad van Toezicht ISN Mevlana Moskee
E.M. (Liesbeth) van der Kruit Directeur Achmea
Voorzitter Stichting Boulevard
S.F.L. (Shayenne) Vanenburg Uitzendkracht Staffyou
Vakantiehulp Aafje
J. (Jennifer) Xu

Fiscaal Juridisch adviseur (eigen onderneming)
Bedrijfsadviseur ondernemers (eigen onderneming)
Vrijwilliger praktijkbegeleider/mentor studenten van Hogeschool Rotterdam

Wijkraadslid Nevenfunctie
A. (Auke) Bergsma Strategisch IT Consultant bij Motion10
Coördinator buurtpreventie bij buurtpreventie Nesselande
Voorzitter Comm. van Beheer bij CE-Kerk R’dam-o
Vrijwilliger zoekteam bij Rode Kruis
P.P. (Pieter) van Hoof

Directeur Archipel Media BV
Bestuurslid Leefbaar Rotterdam
Gespreksconsulent Kindertelefoon
Lid van de Raad van Toezicht, Stichting tot steun van de fractie van Leefbaar

J.A.M. (Jan) Lemmers Product Owner bij ADP Nederland B.V.
Voorzitter stichting Wijkorganisatie Nesselande
Bestuurslid stichting Avond Vierdaagse Nesselande
Penningmeester VVE Thuishave
A.M.G.L.S. (Antoinette) Roetgerink Secretaris adviesraad sociaal domein bij gemeente Zoetermeer
C.S. (Christian) Verhagen Management Consultant bij Verdonck, Klooster & Associates
P.W.J. (Peter) Vermeegen Penningmeester BC de Kristal
Assistent scheidsrechter V.V.Nieuwerkerk
O.D. (Orgeon) Waterberg Docent Hogeschool Rotterdam
Wijkraadslid Nevenfunctie
F. (Parisa) Akbarzadehpoladi Unique communication
R.C. (Robert) van Klaveren Rij-instructeur (eenmanszaak) rijmeesters.nl
J.F. (Johan) van den Heuvel Algemeen coördinator bij IPOL B.V.
P.K.A. (Paulien) Riesmeijer-Rutten Contractmanager bij Prorail
Hondje uitlaten bij Hondjeuitlaten.nl
Mentor bij BigBrother BigSister
J.S. (Jos) Sens

Lid van de bewonerscommissie binnenhoftoren.
Lid van het algemeen bestuur bewonersorganisatie Ommoord BOO.
Lid van het verantwoordingsorgaan Vo van het pensioenfonds voor de bouw BPF bouw.

R.J. (Roy) Tissen Horecamedewerker bij R.H.V. Leonidas
Bestuurslid politiek bij CDJA Rotterdam
Werkgroep voorzitter O.C.W. bij CDJA
H.P.J. (Hilda) de Vlaming Debiteurenbeheer & Klantenservice bij Rendement Uitgevers
Wijkraadslid Nevenfunctie
M.F. (Marcel) van Gent DGA Van Gent Holding BV
S. (Sophia) van Gent-de Leeuw Administratie Van Gent Holding BV
D.R. (Danielle) Makabori Algemeen bestuurslid/secretaris KWSR Klantenraad Woonstad Rotterdam
X.E.D. (Xander) Nijmeijer Student
Lid JOVD/ Commissie Politiek JOVD Rijnmond
Commissielid Programma`s ECE Students
Studentenvertegenwoordiger RSM SR
Software ontwikkelaar Subsecond Systems
Osvaldo de Pina Procescoördinator Hogeschool InHolland
Assistent trainerschap VV Xerxes
Coaching leerlingen VO Stichting JINC
Ronald Sørensen Geen
Nel Sørensen-Breedveld Geen
Wijkraadslid Nevenfunctie
F.C.J.M. (Frans) Gordijn ICT ondersteuning ouderen Nieuwe Nachtegaal
Vrijwilliger/ bestuurslid Bewonersvereniging WOC
D. (Daniel) van der Ham Begeleiding opvang vluchtelingen Leger des Heils
Projectcoördinator Hulpcentrum Portland
Projectcoördinator Stichting Exploitatie de Vliet
C.E. (Meryem) Koerts Televisiespecialist Coolblue BV
A.M. (Angela) Stolwijk-Kramer Webshopbeheer en adviseur Melk voor dieren
Begeleider Nationale Center For The Gifted
Voorzitter VVE Zuidhoek
Ouderklankbordgroep Regenwoud College
Pleegouder Enver
Penningmeester en PGR-lid Bahai Gemeenschap Rotterdam
S. (Sedat) Yigit Docent SPINOZA
Docent CVO
Wijkraadslid Nevenfunctie
N. (Noumidia) Agzannay Examenleider Examenbureau Rotterdam
Beleidsmedewerker DENK
Kassamedewerker La Reine Bakery
A. (Anja) Berkelaar Docent HHS
Bestuur Opera Minora
Gezelschap team
Rotterdam Salon Projectleider
Entrepreneur Firm Talk
A. (Ahmet) Dikbaş  
F.R. (Rabia) Genç Interne Accountmanager BNG Bank
M.M.C. (Martha) Harel  
B.G. (Bob) den Ouden Bijlesdocent ASA
L.J. (Lieke) van der Pol Onderwijsheld Lyceo
Secretaris Commissie IED DWARS
Wijkraadslid Nevenfunctie
J.A. (Hannagnes) Faber Bedrijfsjurist Exact Group
A. (Ada) van Noordwijk Geen
R.G.W. (Roelant) Siekman Teamleider KFL Ziekenhuisapotheek ETZ Tilburg
Zelfstandig ondernemer BPaS Rotterdam
J. (Jeroen) van der Steen Lid bestuur Stichting museum Overschie
L. (Latif) Tali Geen
S.A.J. (Bas) van Vliet Kapper Haarscherp Styling
Wijkraadslid Nevenfunctie
B. (Ben) Aafjes Verkoper Ikea
O. (Ozlem) Karagülle Leerkracht Stichting BOOR
Z. (Zeliha) Kumru Inspecteur AMF Nederlandse Arbeidsinspectie
Coach Hockey Tempo 21
E. (Enes) Şahin Data-analist Janssen Pharma
Bestuurslid Stichting Eenheid Jongeren
G.M. (Giovanni) Rijna Geen
M.C. (Riet) Velders Lid Beheercommissie Perspectief
Wijkambassadeur Vestia
Wijkraadslid Nevenfunctie
N.M. (Niek) Damen

Toezichtmedewerker - controle Belastingdienst / Ministerie van Financiën
Lid kascontrole commissie Gereformeerde kerk Pernis
Voorzitter voetbalvereniging v.v. Pernis

M. (Mark) Hopman Technisch productspecialist Siemens
Lid experticegroep digitalisering D66 Rotterdam
Lid werkgroep groen GroenLinks Rotterdam
Lid werkgroep Wonen en Duurzaam PVDA Rotterdam
A. (Arie) de Jager Directeur / eigenaar De Jager Projecten
P. (Peter) Keemink Scriba Ouderling Gereformeerde kerk
Taalcoach Lelie zorggroep
R.C.J.H. (Rob) van der Meer Manager Pathé theaters - bioscoop
Eigenaar RCM Support
Penningmeester Stichting Promotie Arenapoort
Secretaris Radio Omroep Stichting Albrandswaard
D.G.H. (George) Ouwerkerk Manager Post NL
Lid kantinecommissie Tennisvereniging LTV Laatjeskaai Pernis
B. (Bas) Ruizeveld de Winter Secretaris PCOB Rotterdam Pernis
Commissielid Commercie VV Pernis
R.A. (Rianne) Schakel-Tanis Verzekeringsadviseur / medewerker IFA verzekeringen
Aankomend voorzitter stichting Zwembad Pernis
Vrijwilliger DOCK
M. (Mart) Speelman Uitzendslager Acht Bleiswijk
Wijkraadslid Nevenfunctie
M.P. (Arno) van Dop Senior inspecteur Rijksoverheid: Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
P. (Paul) Dullaard Docent & medewerker ICT,CVO Rotterdam
B. (Bas) van Eijsden Student journalistiek Fontys
E.B. (Erwin) van Eijsden Erfgoedschilder: Koeverma schildersbedrijf
J. (Hans) de Groot -
L. (Léona) Mes Sociaal beheerder DIA Rozenburg
R.J.B. (Rob) Oosterlee VTS Operarotor Havenbedrijf Rotterdam
Kerkorganist Protestantse Kerk te Rozenburg
Kerkorganist Protestantse kerk te Rockanje
Molenaar Gilde van vrijwillige Molenaars
Algemeen bestuurslid partijbestuur Hollandse Delta
Beheerder gemeentelijke vlaggenmasten Rozenburg
F. (Frank) Schellenboom Chauffeur/planner Floriway
Voorzitter OR Floriway
Voorzitter VV Rozenburg
Voorzitter St. Oranjecomité Rozenburg
M. (Marijke) Sonneveld-Dijkman

Grafisch ontwerper Grafisch ontwerpbureau Dijkman
Voorzitter Stichting leve de Landtong

M.J. (Ria) de Sutter-Besters Gepensioneerd burgemeester
Bestuurslid Stichting kunst en cultuur Rozenburg
Lid Verenigde Vergadering namens Hollandse Delta
Beschermvrouwe Rozenburgs Mannenkoor
G.L. (Geertje) Timmer-de Jonge Schulddienstverlener Dia welzijn
Gastvrouw Meenhuis uitvaart
Coördinator voedselbank
Secretaris Historische Vereniging Oud Rozenburg
Secretaris Rozenburg Bloeit
Secretaris St. Oranjecomité Rozenburg
Wijkraadslid Nevenfunctie
D. (Dirk) Breedveld Senior Beleidsadviseur Ministerie Buitenlandse Zaken
Algemeen Bestuurslid VvE Adrianalaan
Voorzitter Lighthouse Club
Plaatsvervangend Bewonersvertegenwoordiging CRO-RTHA
Y. (Yasmine) El Koubei Student Hogeschool Rotterdam
Burger Hulpverlener Hartstichting
A.P. (Ton) van Eijsden Secretaris Samenwerkende bewonersorganisatie Leven in Schiebroek (SBO LIS)
C.R. (Ciana) Kokos Krantenbezorger (SBO LIS)
F.V. (Fred) Laforêt Secretaris Onderafdeling PVDA Hillegersberg Schiebroek
Penningmeester Werkgroep Planologie van SBO LIS
A. (Adriaan) Pieterson Secretaris Stichting vrienden van v/d Oranjekerk Rotterdam
I.R. (Ingrid) Vriendwijk Directie, verzorgende Lorena Thuiszorg
Voorzitter Stichting Perla’s Vriend
Wijkraadslid Nevenfunctie
C.M. (Carla) Chappell-Eggink Pensioen ABP
C. (Cihat) Demir Coördinator Social media en communicatie Islamitische Stichting Nederland
.S.C. (Isabel) Driessen Architect/mede-eigenaar El Kantoor
Projectleider Platform Stad
Docent Ruimtelijke Ontwikkeling Hogeschool Rotterdam
Adviseur Internationalisering Stimuleringsfonds Creatieve Industrie
A. (Ahmet) Gezer Beveiligingsbeambte Securitas
ZZP Zorg
R. (Roy) van Lieshout Productmanager Hudl
D.A. (Deepak) Moella Milieuadviseur Havenbedrijf Rotterdam
2e Voorzitter RW Coal
Bestuurder St. 100 jaar Grand Hotel Central Rotterdam
R.L.H.M. (Rolf) Rolink Vrijwilliger Buurtbuik Cultuur Werkplaats Tarwewijk
Amateurtheater Ravenswaerde IJsselmonde
Wijkraadslid Nevenfunctie
P. (Pieter) Boshuizen Onderwijs en nascholing op Thomas More Hogeschool
J. (Johan) Brinkman Geen
J.M. (Johan) van Bruggen Mantelzorger
Vrijwilliger Voedselbank
S.D. (Schieneey) Harinandansingh Geen
G.A.G. (Gerard) Lems Platform Vreesijk
T.K.C.
P.P. (Perry) de Snoo Secretaris stichting Goal
M.M.J. (Minousche) Veerman Voorzitter Stichting Kroeldekens
Reporter bij Like je Wijk
Mantelzorger
Wijkraadslid Nevenfunctie
H.B. (Bas) Berkhof Algemeen directeur Berk-Tek Holding
Trainer Trackstars
Instructeur/Bestuur RRB
L.C. (Loek) Ernst Winkel demo bij YoungPerfect
S.S. (Shannon) Moore Sales medewerker Ikea
Eenmanszaak Little Clover
S.S. (Soeshma) Pandohi-Mishre Geen
A.G.J. (Ab) van der Torre Wetenschappelijk medewerker SCP
Secretaris Werkgroep Medische Ethiek VVD
Lid Kerkenraad PKN Zevenkamp
R.N. (Rashida) Vlijter Inkomensconsulent bij Xfluence
P.J. (Peter) van der Weel Lid sectorbestuur Vakbond BVPP