bedrijfsafval naar milieuparken brengen

Bedrijfsafval naar milieuparken brengen

Bij het Milieupark kunt u bijna al uw bedrijfsafval kwijt. U betaalt niet per aangeboden container, maar per hoeveelheid afval die u aanbiedt. Dus als uw container maar halfvol is, betaalt u ook maar de helft.

U betaalt per hoeveelheid afval die u aanbiedt.

U betaalt per hoeveelheid afval die u aanbiedt.

meer informatie
in welke situatie is het product benodigd?
Uw voordeel is nog groter als u bij ons een contract afsluit. U betaalt dan minder naarmate u meer afvalsoorten scheidt. Bovendien helpen wij u dan bij het administreren van uw afvalstoffen.

Bedrijven kunnen helaas geen banden, drukhouders of gevaarlijke stoffen aanbieden bij de Milieuparken.

Particulieren uit Rotterdam kunnen hun afval gratis inleveren (behalve drukhouders, waarvoor betaald moet worden), bedrijven betalen echter een prijs per gewicht. Bij een bezoek aan een Milieupark kan daarom om een legitimatiebewijs worden gevraagd.

Roteb heeft vijf Milieuparken en drie Milieubrengstations, waar inwoners en bedrijven terecht kunnen met hun grofvuil. Spullen die te mooi zijn om weg te gooien, worden in een van de drie Piekfijn 2de hands warenhuizen van Roteb verkocht.
openingstijden
maandag t/m zaterdag 09.00 - 17.15 uur