informatieavonden leefbaarheidsmonitor 2011

Presentaties, filmpjes en verslagen

 

Leverende organisatie  | Aangeleverd op 04-01-2012

Hier vindt u filmpjes en presentaties van de informatieavonden van 2011 over de leefbaarheid van de verschillende Hoogvlietse wijken.

Enquete Leefbaarheidsmonitor 2011

Hoe staat het met de leefbaarheid in uw wijk?

Bekijk de presentaties, filmpjes, rapportages, tabellenboeken en handouts van de informatieavonden van de verschillende wijken van Hoogvliet.

Leefbaarheid in uw wijk
De deelgemeente, Woonbron en Vestia voeren elke twee jaar bewonersonderzoek uit om te zien hoe het staat met de leefbaarheid in uw wijk. Inmiddels is de enquete afgenomen, het onderzoek afgerond en het resultaat bekend. Gemiddeld krijgt Hoogvliet een... 7! ook zijn de informatieavonden geweest.  Tijdens deze informatieve avonden werden de resultaten van het onderzoek gepresenteerd. U kreeg de tijd om uw mening en reactie te geven. Graag bieden wij u de presentaties, filmpjes, handouts en verslagen van deze avonden aan.

Het onderzoek
Al sinds 2001 voert de Deelgemeente, samen met de corporaties Woonbron Hoogvliet en Vestia Hoogvliet Rotterdam, iedere twee jaar een groot onderzoek uit om de gevolgen van de herstructurering te kunnen meten.

Representatief
Ruim 4500 Hoogvlieters, samen representatief voor alle bevolkingsgroepen en wijken van Hoogvliet, ontvingen een vragenlijst. In de Leefbaarheidsmonitor beoordeelden de Hoogvlieters hun eigen situatie, waarbij de systematiek ervoor zorgt dat de uitkomsten een voorspellingswaarde van maar liefst 95% hebben. Het resultaat is een reeks cijfers die per wijk een heel betrouwbaar beeld geven van hoe de Hoogvlieters zelf de leefbaarheid in hun wijk ervaren. Alles bij elkaar opgeteld levert dit het cijfer voor heel Hoogvliet op. Het zijn gemiddelden, individuele ervaringen kunnen heel anders zijn. Bovendien zeggen deze algemene cijfers vaak niet alles over de achtergrond van de scores. Uit de uitkomsten van dit jaar is gebleken dat Hoogvliet stabiel is gebleven ten opzichte van het eerdere onderzoek in 2009. De Hoogvlieters geven hun woonplaats gemiddeld een 7 voor leefbaarheid.

Deze pagina is succesvol verzonden

Afbeelding voor het bijhouden van paginastatistieken